Ceny za prenájom Toggle

CENY

Ceny prenájmu sa vzťahujú na udalosť na jeden deň (8 hodín prevádzky) so zľavami na dodatočné dni prenájmu. Každá udalosť je prispôsobená predstavám klienta. Stanovenie ceny sa môže meniť v závislosti na sezóne, mieste a štýle udalosti. Ceny sú uvedené bez DPH.

Poplatky za miesto konania

Poplatky za miesto konania sa líšia v závislosti od mesta, polohy, miestnej politiky a ročného obdobia. Dinner in the Sky je otvorená pre miesta, ktoré si zvolia klienti, alternatívne môže pomôcť pri hľadaní ideálneho miesta pre Vašu akciu. O mieste jednáme v mene klienta a zabezpečíme miesto konania vrátane všetkých požadovaných informácií a papierov.

Špecifiká udalosti (voliteľne)

Catering:

Dinner in the Sky spolupracuje s poprednými partnermi v oblasti cateringu avšak ak je tu iná požiadavka, je otvorená aj pre spoluprácu s poskytovateľmi cateringu, ktorých preferujú naši klienti. Cena za osobu je závislá od výberu menu a barového servisu.

Branding:

Dinner in the Sky môže prispôsobiť branding stola podľa želania klienta, možnosti zahŕňajú strechu, reklamné panely, povrch stolov, sedadlá, bezpečnostné pásy, opierky hlavy a bannery pod stolom. Cena na vyžiadanie.

Vybavenie eventu:

Každý event je odlišný od predchádzajúceho a prispôsobený podľa požiadaviek klienta tak, aby poskytol hosťom jedinečný zážitok podľa danej príležitosti. Dinner in the Sky dokáže zabezpečiť celý rad vybavenia na spoločenské akcie vrátane ozvučenia, osvetlenia, markízy, červeného koberca, umelého trávnika, prenájmu luxusnej toalety, atď. Cena na vyžiadanie.

Cenník za prenájom plošiny Dinner in the Sky pre rok 2016

– Nájomné za platformu DITS s 22 hosťovskými miestami na sedenie na 8 hodín v pracovný deň @ 4’900 EUR / deň
– Preprava platformy DITS do miesta konania akcie => Bude potvrdené
– Náklady na cestovné, hotel a catering pre 2 osoby technického tímu => bude potvrdené alebo zabezpečené klientom
– prenájom za 120 tonový žeriav => bude potvrdené alebo zabezpečené klientom
*ceny bez platnej DPH

 

Ďalšie informácie a otázky:

ShutDown