Najčastejšie otázky pre organizátorov podujatí Toggle

Veci, na ktoré by ste ako organizátor eventu mali myslieť

Miesto konania

Ako organizátor budete musieť zariadiť:
Miesto konania akcie 30 x 15 metrov prístupné pre žeriav a kamión s prívesom. Ak nemôžete nájsť dobré miesto, kontaktujte nás my vám môžeme pomôcť.
90 metrov oceľových bariér, ktoré zabezpečia areál na Dinner in the Sky.

Catering

Catering nie je zahrnutý v cene, rozpočet bude závisieť od Vašej predstavy (ako si naplánujete Vašich 8 hodín: 1 VIP večera alebo niekoľko polhodinových ochutnávok/kokteilových party, aký typ jedla chcete ponúknuť svojim hosťom …)

Môžeme si zabezpečiť náš vlastný catering?

Áno, môžete, ale ak by ste potrebovali asistenciu, budeme schopní vám pomôcť s vysoko kvalitnými cateringovými spoločnosťami.

Koľko kuchárov môže variť vo vnútri stola?

Uprostred stola je miesto pre 3 kuchárov.

Môže sa variť na otvorenom ohni?

Vzhľadom na pravidlá bezpečnosti a práce s ohňom toto nie je možné. Je však možné mať zavedený elektrický prúd na stole vzhľadom na môžnosť použitia elektrických zariadení. Tiež sa môže použiť plynový gril.

Aký druh jedla sa môže podávať na stole?

Nie je dané žiadne fixné menu. Naši klienti servírovali jedlá od sushi po homáre, od tapas po gastronomickú večeru. takže to skutočne závisí od cateringovej spoločnosti a dostupného rozpočtu.

Usadenie pri stole

Koľko hostí môže sedieť okolo stola?

Na Dinner in the Sky môže sedieť maximálne 22 ľudí počas jedného eventu.

Koľkokrát je môžné stolovať počas 8 hodín?

Záleží na aktivitách, ktoré chcete organizovať. My si myslíme, že jedno stolovanie trvá ideálne jednu hodinu, takže za jeden deň môžete uskutočniť 7 stolovaní. Ale ak je to len ochutnávka alebo popíjanie kokteilov, môžete si predstaviť polhodinový event.

Aký je minimálny vek účastníka Dinner in the Sky?

Dinner in the Sky nie je obmedzená vekom, ale výškou. Musíme byť schopní garantovať Vašu bezpečnosť v sedadle, minimálna výška účastníka je 150 cm.

Počasie

Čo sa stane ak je príliš zlé počasie na uskutočnenie Dinner in the Sky?

Ponúkame poistenie v prípade nepriaznivého počasia, čo je 10 % Vášho celkového rozpočtu + 15 % poplatok za poistenie. Toto musí byť potvrdené vzhľadom na polohu a obdobie v roku. Prosím, požiadajte nás o formálnu cenovú ponuku na Váš event.

Je možné kúrenie?

Dinner in the Sky ponúka ako možnosť vykurovanie infra červeným systémom za 750€ /deň.
(v danom mieste musí byť k dispozícii 63 Ampérov so 60 metrov dlhým 63 ampérovým silovým (napájacím) káblom a spínacia skrinka, ktorá môže pojať 8 x 220 V, 16 ampérov na zapnutie vykurovacieho systému)

Certifikácia

Aké certifikáty sú k dispozícii na Dinner in The Sky?

The Dinner in the Sky je navrhnutá v súlade s normou DIN 4112, všetky nákresy, výpočty a simulácie sú testované TÜV Rheinland-om.

Poistenie

Aké poistenie máte uzatvorené?

Máme uzatvorené poistenie, ktoré kryje prevádzku Dinner in the Sky na celom svete. Našim klientom odporúčame uzavrieť dodatočné poistenie na tento event.

Ďalšie informácie a otázky:

ShutDown