Vlastné eventy Toggle

Koncept Dinner in the Sky je expertom na vytvorenie jedinečných udalostí, ktoré nachádzajú inšpiráciu v oblakoch

 
Dinner in the Sky je mimoriadny zážitok, ktorý si užívajú návštevníci od Monaka až do Las Vegas, no najnovšie je k dispozícii už aj v Slovensko. Luxusný stôl pojme 22 hostí, ktorí zdieľajú jedinečný zážitok vo vzduchu 50 metrov nad zemou. “Vznášať sa vo vzduchu” nad všednosťou prináša úplne nový pohľad na uvádzanie produktov na trh, na tlačové konferencie, firemné akcie a zábavu v oblakoch.

Táto platforma oblohy je ideálna pre každého, kto chce premeniť obyčajnú udalosť alebo stretnutie na magickú chvíľu, ktorá sa naskytne raz za život a zanechá na hostí trvalý dojem.

Objavte štvrtý rozmer v skúsenostiach značky s týmto brilantným a vzrušujúcim konceptom!

UDALOSTI NA ZÁKAZKU

Odlíšte svoju značku so skutočne ohromujúcou propagáciou pred zákazníkmi a riaďte nevídanú publicitu, aby ste dosiahali hlavné ciele. Táto ponuka dynamickej zábavy umožní klientom vytvoriť si nezabudnuteľný zážitok zo značky prostredníctvom zavedenia produktu, do ktorého sú hostia zapojení v relevantnom a zmysluplnom kontexte. Táto platforma oblohy púta široko ďaleko takú pozornosť ako ten najoriginálnejší billboard na oblohe!

Dinner in the Sky navrhne, zorganizuje a dodá vašu jedinečnú udalosť od konceptu až po realizáciu. Náš vlastný konštrukčný tím prispôsobí stôl tak, aby zabezpečil jedinečný koncept, šitý na mieru práve pre Vašu jedinečnú udalosť a zážitok. Ďalej navrhne a dodá infraštruktúru na zemi vrátane stanov, tematických rekvizít, brandingu, osvetlenia, ozvučenia, AV a akýchkoľvek iných špecifických požiadaviek.

Večera v oblakoch, koncert v oblakoch, šport v oblakoch, móda v oblakoch, poker v oblakoch… vašej predstavivosti sa nekladú hranice.

ShutDown