Dinner in the Sky® Slovensko Toggle

Dinner in the Sky® je unikátna udalosť určená všetkým, ktorí túžia premeniť obyčajné jedlo alebo stretnutie na kúzelný moment, ktorý zanechá na hostí nezabudnuteľný dojem!

 

Dinner in the Sky sa môže zúčastniť 22 ľudí, ktorí zaujmú miesta okolo jedného stola počas večere s tromi zamestnancami v strede(kuchár, čašník, zabávač …)

Dinner in the Sky Hostiteľom Dinner in the Sky je tím profesionálov, ktorý sa o svojich hostí postará pri stole zavesenom vo výške 50 metrov.

Dinner in the Sky je jedinečná udalosť určená pre každého, kto chce premeniť obyčajné jedlo alebo stretnutie na kúzelný okamih, ktorý na hostí urobí nezabudnuteľný dojem.

Dinner in the Sky je produkt vyvinutý spoločnosťou Udalosti v oblakoch podľa dvoch zlatých slov: exkluzivita a bezpečnosť.

Našim klientom chceme poskytnúť tie najexkluzívnejšie zážitky, o akých kedy snívali a to absolútne bezpečným spôsobom. Všetky naše koncepty sú navrhnuté podľa nemeckej normy DIN 4112. Všetky časti sú skonštruované v Belgicku pod kontrolou Rheinland TÜV. Táto posadnutosť bezpečnosťou je pravdepodobne jedným z dôvodov, prečo je Dinner in the Sky prevádzkovaná momentálne vo viac ako 30 krajinách a získala oficiálne povolenie od tých najprísnejších krajín akými sú USA, Kanada, Austrália, Južná Afrika.

ShutDown